fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (532) 453 58 80

PROFACİAL CİLT YENİLEME

PROFACİAL CİLT YENİLEME

HD Cilt yenileme sistemi Profacial ile Akne bakımı, Skar giderici, Lekeleri yok etmede devrim yapın.

PROFACIAL CİLT YENİLEME

HD Cilt yenileme sistemi Profacial ile Akne bakımı, Skar giderici, Lekeleri yok etmede devrim yapın.

Cilt lezyonlarında Devrim Yaratan Teknoloji

Cilt problemlerinde yeni bir teknoloji ProFacial, 2013 yılının en iyi cilt yenileme ve bakım teknolojilerinde seçilen cihaz sayesinde, cilt problemleri, lekeleri, siyah noktalardan kurtulun HD kalitesinde bir cilde sahip olun. Dünyada  cilt yenileme işlemlerine leke ve akne bakımında mükemmel sonuçlar alan yan etkisi olmayan ve iyi bakım yöntemi profacial.

Cilt Yüzey Yenileme

Hydradermabrazyon yöntemi ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne giderici işlemlerinin kombine edildiği sistemdir. Daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan sıvı-dermabrazyon teknolojisi. Her cilt tipine uygun Profacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne giderici olarak mükemmel sonuçlar almakta.

HD Cilt teknolojileri bir çok film yıldızının tercihi:

Televizyonlarda HD teknolojisinin çıkışıyla artan görüntü kalitesi yıldızların cilt görünümünde yüksek kaliteye ihtiyaç oluşturur. Amerikan firması Hydradermabrazyon teknolojisini geliştirerek dünyaya HD cilt güzelleştirme tekniğini getirdi.

2015 En iyi cilt yenileme cihazı ödülü

Profacial bu yıl da en iyi cilt yenileme cihazı ödülünü aldı. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Profacial artık bir çok elit merkez tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor. Dünya çapında üne sahip olan sistem Holywood yıldızlarından uzman doktorlara herkesin en sevdiği bakım olarak bir numaraya haklı olarak oturdu. Diğer sistemlerden farklı olarak Profacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. İşlem hem konforlu hemde anında parıl parıl sonucu ile estetik merkezleri için en iyi tercih.

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 532 453 58 80

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun