fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (532) 453 58 80

LİFTİNG

LİFTİNG

Süre: 4 – 6
Cilt gençleştirme (lifting) yüz, boyun ve el sırtındaki ince çizgilerin giderilmesi ve cildin genel olarak gençliğinin arttırılması amacıyla, cilt gençleştirici kremlerin uygulanması esasına dayanan bir yöntemdir.

Lifting Nedir?

Cilt gençleştirme (lifting) yüz, boyun ve el sırtındaki ince çizgilerin giderilmesi ve cildin genel olarak gençliğinin arttırılması amacıyla, cilt gençleştirici kokteyl verilmesi esasına dayanan bir yöntemdir.

Cilde mükemmel bir tazelik ve parlaklık verir.  Amaç; cildin esnekliği ne gerginliğini artırarak cildi toparlar, hücre siklüsünü(yenilenme) hızlandırmak ve böylece kırışıklıkları azaltarak yenilerin oluşmasını engellemek yani kısaca yaşlanmayı geciktirmek. Ayrıca bu yöntemle yeni oluşan ve renkleri henüz pembe olan cilt giderilebilir. Uygulama programı ve alınabilecek yanıt yaşa ve kırışıklığa göre değişmektedir.

Seans Süreleri ve Sıklıkları Nedir?

Kişinin cilt ihtiyacına göre öncelikle ölçümleme yapılır. Takipleriniz için öncesinde fotoğrafınız çekilir. Cildinizin ihtiyacına yönelik uygulama planı yapılır. Seanslar ortalama 15–30 dakika sürer, seans sayısı ise yaş grubuna göre değişmekle birlikte ortalama 4–6 seanstır.

Kimlere Yapılabilir?

Yaşlanma etkilerini geciktirmek (antiaging), yorgun ve soluk görünümlü yüzlere cilt rejüvenasyonu veya yaşlanma sürecinde meydana gelen kırışıklıkları gidermek, cildi canlandırmak ve toparlamak amacıyla uygulanır. Yaş sınırı söz konusu değil,güneş ve solaryuma çok maruz kalan kişiler, yoğun iş ve stres nedeni ile cildini çok iyi bakamayan tüm kadın ve erkeklerde kolaylıkla uygulanabilir. Hamile veya emziren bayanlara, uçuk, egzama, dermatit ve akne rosea olan bölgelere uygulanmaz.

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 532 453 58 80

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun