fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (532) 453 58 80

G5 MASAJ

Süre: 30 Dakika (10 Seans)
Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, bölgesel incelme ve toparlama uygulamalarında etkili selülit masajı cihazıdır.

G5 masajında, masajın etkileri elle uygulanandan daha kısa sürede sağlanır.

Cihaz oldukça ritmik ve kuvvetli titreşimlerle kan dolaşımının hızlanmasını sağlamakla kalmaz kasların da kuvvetlenmesine yardımcı olur. Özellikle kas ağrıları için etkili bir çözümdür. Uygulama stres atmanızı sağlar, metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Ödemin dağılmasını ve laktik asidin azalmasını sağlar. Masaj tüm vücuda uygulanabilir. Selülitlerin yoğun olduğu bölgelerde kalça, üst bacak gibi bölgelerde etkin sonuç alınmaktadır.

Cihaz ismini G5 aletinden alıp G5 Masajı denilmektedir. Her cilt tipine uygun başlıkları vardır. Uygulama yapılırken bitkisel yağlar kullanılarak, G5 Masaj aletinin daha başarılı sonuçlar vermesi sağlanır.

G5 Masajı ile selülit giderme, çok eski yıllardan beri uygulanan bir uygulamadır. Uygulama başarısı, uygulama yapan kişinin doğru itme kuvveti uygulaması ile olur. Doğru uygulama tekniği ile en çok başarılı çözümler getiren cihazdır.

G5  Masajı Nasıl Yapılır

Masaj konusunda uzman ve bölgesel incelme uygulama yöntemlerinde deneyimli kişiler tarafından uygulanır. Uygulama yapan uzman, işlem yapılacak bölgeye cihazla titreşim vererek, kuvvetli itme uygular. Bu titreşim ve itme kuvveti yağların yakılmasını sağlar. Uygulama sonunda bölgesel incelme, vücütta toparlama ve selülitlerin giderilmesi elde edilir.

Kan dolaşımındaki düzensizlikler ve yağ dokusunun artması, selülit denilen portakal kabuğu görünümlü oluşumu meydana getirir bu da vücutta istenmeyen görüntülere sebep olur. G5 Selülit Masajı istenmeyen selülit görüntüsü giderilir ve oluşum engellenir. G5 Masajı ile kan dolaşımı hızlandırılır, kaslar kuvvetlendirilir. Kas ağrılarının azalmasında etkilidir. Ciltte de gözle görünür faydalar sağlamaktadır. Cildin sıkılaşmasını sağlar ve esneklik kazandırır. Metobolizmayı hızlandırıp, bedendeki yorgunlukları giderip, bedenin dinlenmesini sağlar. Vücudu toparlar, sıkılaştırır ve damarları açar.

G5 Masajı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Kalça, popo ve üst bacak bölgelerinde oldukça etkilidir. Vücudun tüm bölgelerinde de etkilidir.

G5 Masajı Seansları

Kişilerin vücutlarının değerlendirilmesi ile seanslar belirlenir. Genelde ortalama 10 seans yeterli olmaktadır. Seanslar 30 dakikadır.

Berillife Güzellik’te G5 Masajı

G5 Masajı ile selülit, toparlama ve bölgesel incelme uygulaması yapılmaktadır. G5 Masajını uygulayan deneyimli uzmanımız, G5 aleti ile bitkisel yağlarla destekleyerek, gözle görünür sonuçlar alınmasını sağlar. Uygulama tekniğinde itme kuvvetini etkili şekilde uygular.

Kişinin şikayetlerine ve problemlerine göre, G5 Masaj aleti ile diğer bölgesel incelme cihazları ile desteklenerek çözümün çok daha hızlı olması sağlanır. G5 Masaj Aleti, tek başına da başarılı sıkılaştırma ve incelme sağlar. İstenirse salonumuzdaki Lenf Drenaj ve Micro Plus cihazları ile de destek sağlanabilir. Bu cihazların da ayrıntılı bilgisini hizmetlerimiz bölümümüzden inceleyebilirsiniz.

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 532 453 58 80

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun