fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (532) 453 58 80

CİLT BAKIMI VE GENÇLEŞTİRME

CİLT BAKIMI VE GENÇLEŞTİRME

Süre: 45 / 60 Dakika
Cilt analizi sonrasında, cildin ihtiyacı olan bakımlar kişinin hassasiyeti doğrultusunda belirlenir. Berilife’da klasik cilt bakımı dışında özel bakım kürleri, serumlar ampüller gibi farklı uygulamalarla kişiye yapılacak olan cilt bakımı desteklenir.

Cilt Bakım Kürleri

 • Klasik Cilt Bakımı
 • Anti Aging Cilt Bakımı (Yaşlanma Karşıtı)
 • Anti Akne (Sebum Dengeleyici Bakım)
 • Leke Açıcı – Leke Giderici Bakım

Rejuvi,Casmara,Renovasy ve Medik8’in Medikal Cilt Bakım ürünlerini kullanmaktayız.

Klasik Cilt Bakımı

Öncelikle kan dolaşımının artmasını sağlamak amacıyla cilde bir ön temizleme yapılır. Gözeneklerdeki fazla yağ salgısını azaltmak, kirin dışarı çıkmasını ve gözeneklerin açılmasını sağlamak için peeling işlemi yapılır. Peeling kalıntılarını tonik yardımıyla temizledikten sonra kalıntılar sıcak kompres ile alınır ve buhar işlemi uygulanır. Cildin ihtiyacına göre komedonlar (siyah noktalar) temizlenir. Böylece derin temizleme işlemi de gerçekleşmiş olur. Cildin ihtiyacına göre uygun maske uygulaması yapılır. Lenf drenajı sağlanarak ve cilt tipine uygun nemlendirici kullanılarak yüz ve dekolte masajı yapılarak işlem sonlandırılır.

Anti Aging Cilt Bakımı (Yaşlanma Karşıtı)

Cilde ön temizleme yapılır. Cildi besleyici onarıcı elastin ve kolajen lifleri güçlendirmek amacıyla cilde uygun kolajen maskesi uygulanır. Kırışıklık dolgunlaştırıcı krem ile cilde derinlemesine nüfuz ederek sarkmalara karşı toparlayıcı yüz masajı uygulanır. Cildin İhtiyacına göre linfting ile canlandırmaya destek sağlanır.

Anti Akne (Sebum Dengeleyici Bakım)

Genellikle ergenlik çağında görülen akne problemi cildin sebum üretiminin artmasıyla her yaşta görülebilen bir problemdir. Özel dengeleyici ürünler kullanılarak cildin yağ salgısını normale getirmek, sebum üretimini azaltmak ve akne problemlerini en aza indirmek için anti akne ürünleri ile işlem yapılır.

Her Cildin İhtiyacına göre tedavi

Normal, akneli, yağlı, lekeli, gözenekli, mat ve anti-aging ihtiyacı olan tüm ciltlere özel ürünleri ile bakımınızın 2. basamağı olan ev kullanım ürünlerine sahiptir. Her cilt tipi için tercih edilebilecek temizleyici, nemlendirici, anti-aging, akne, leke ve göz çevresi ürünlerini kullanımınıza sunmaktadır. Her cildin ihtiyacı olan ürün ile sizi mutlu eden bir seri…

Leke Açıcı – Leke Giderici Bakım

Genellikle yazın güneş ışınlarıyla birlikte cilt hiperpigmentasyona uğrayarak leke artışı meydana gelir. Ciltteki leke oranını düşürmek ve koyuluk oranını azaltmak amacıyla haftada 1 kez özel meyve asitleriyle kürler yapılarak ve AHA”lı ürünler kullanılarak leke giderici işlemler gerçekleştirilir.

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 532 453 58 80

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun