fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (532) 453 58 80

Hakkımızda

Neden Berillife

Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen salonumuzun; hijyenik, şık atmosferinde güleryüzlü, deneyimli ekibi, FDA onaylı ve son teknoloji ürünü ekipmanları ve sertifikalı uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz. Güzelleşmek, incelmek, gençleşmek, bakımlı ve güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız tüm dostlarımızın yaptığı gibi siz de kendinizi uzman ekibimizin maharetli ellerine teslim edin…

Sizlere Sunduğumuz

Hizmetlerimiz

CİLT BAKIMI VE GENÇLEŞTİRME

Berilife’da klasik cilt bakımı dışında özel bakım kürleri, serumlar ampüller gibi farklı uygulamalarla kişiye yapılacak olan cilt bakımı desteklenir.

BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA

Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel toparlama ve sıkılaşma için Micro Plus cihazı ile işlem uygulanmaktadır.

Epiliasyon

İstenmeyen tüyleriniz artık sorun olmayacak.Tüylerinizden arınıp cildinizin kontrolünü ele alarak pürüzsüz bir cilde sahip olmanın mutluluğunu bizimle yaşayabilirsiniz.

DİĞER UYGULAMALAR

Size özel tırnak uygulamaları, kirpik uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları gibi güzellğnizi anlamlandıracak uygullamalarımız.

Ekibimiz

Zehra BAYRAKDAR

Kurucu

Sema GÜR

Yönetici

Burcu ÇAĞLI

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Burcu GÜDEN

Uzman Estetisyen

Ecem Önder

Uzman Estetisyen

Neslihan MIHCI

Uzman Estetisyen

Hemen iletişime geçmek istermisiniz?

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 532 453 58 80

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun