fbpx
Rezervasyon İçin Hemen Arayın | 0 (552) 217 17 02

Hakkımızda

Neden Berillife

Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen salonumuzun; hijyenik, şık atmosferinde güleryüzlü, deneyimli ekibi, FDA onaylı ve son teknoloji ürünü ekipmanları ve sertifikalı uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz. Güzelleşmek, incelmek, gençleşmek, bakımlı ve güzel bir görünüme kavuşmak istiyorsanız tüm dostlarımızın yaptığı gibi siz de kendinizi uzman ekibimizin maharetli ellerine teslim edin…

Sizlere Sunduğumuz

Hizmetlerimiz

CİLT BAKIMI VE GENÇLEŞTİRME

Berilife’da klasik cilt bakımı dışında özel bakım kürleri, serumlar ampüller gibi farklı uygulamalarla kişiye yapılacak olan cilt bakımı desteklenir.

BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMA

Cerrahi uygulama yaptırmak istemeyen kişilerde bölgesel toparlama ve sıkılaşma için Micro Plus cihazı ile işlem uygulanmaktadır.

Epiliasyon

İstenmeyen tüyleriniz artık sorun olmayacak.Tüylerinizden arınıp cildinizin kontrolünü ele alarak pürüzsüz bir cilde sahip olmanın mutluluğunu bizimle yaşayabilirsiniz.

DİĞER UYGULAMALAR

Size özel tırnak uygulamaları, kirpik uygulamaları, kalıcı makyaj uygulamaları gibi güzellğnizi anlamlandıracak uygullamalarımız.

Asistanlarımız

Nurdan Ayar

Müşteri Temsilcisi

Derya Turan

Müşteri Temsilcisi

Meltem Önder Can

Uzman Estetisyen

Ecem Önder

Uzman Estetisyen

When potential customers are researching you online, they’re getting to know you by way of the content of your website. Understandably, many of them might be skeptical or hesitant to trust you right away.

Joyce W. Theus
, Tupelo, MS 38801

He slid back into his former position. “Getting up early all the time”, he thought, “it makes you stupid. You’ve got to get enough sleep. Other travelling salesmen live a life of luxury.

Marlene R. Ross
, Tupelo, MS 38801

He must have tried it a hundred times, shut his eyes so that he wouldn’t have to look at the floundering legs, and only stopped when he began to feel a mild, dull pain there that he had never felt before.

Katharina C. Lea
, Charleston,

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Mary T. Handley
, White River

Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

Margaret R. Poulin
, Nashville, TN

The Big Oxmox advised her not to do so, because there were thousands of bad Commas, wild Question Marks and devious Semikoli, but the Little Blind Text didn’t listen.

Nikki J. Cheng
, Brewster, NY 10509

Hemen iletişime geçmek istermisiniz?

Adresimiz

 • Ortaklar Cad. (Meliha Avni Sözen Cad.) Fulya Mah. Onur Apt No:2/8 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli/İstanbul
 • 0 (552) 217 17 02

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi - Cuma
  09:30 – 19:30
 • Cumartesi
  09:30 – 19:30
 • Pazar
  Kapalı

Yeniliklerden Haberdar Olun